1 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Samantha Kerr, Zoey Parfrement, Douglas Simpson, Reagan Campbell, Jack Kelly, Rian Reynolds
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Bradley Honey, Kate Whittaker, Blair Joynson, Troy Kirkby, Nathan Foster, Kirsty Honey
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Team A
|
Mitchell Fisher, Liam Kleyn, Oliver Kleyn, Gabrielle Rigg, Taylor Bryant
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
Showbags
|
Lucy Green, Mitchell Cardy, Joel Eaton, Corey Lewis, Felicity Hassett, Addison Lewis
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team A
|
Benjamin Domeracki, Isaac Nation, Belinda McAuliffe, Eli Clemson, Hudson Allard-Delahunt, Hannah Maire Cook
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Harrison Henwood, Zachary Henwood, Isaac Henwood, Janita Henwood, James Dornan, Benjamin Fields
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
DugDock
|
William Shaddock, Joshua Windsor, Christopher Maloney, Alexander Shaddock, Jay Shelley, Mitchell Dugdale
|
Heat 7 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Scott Ward, Zeke Pitt, Jessie Mclennan, Alecc Watson, Krystle Divertie, Aidan Holloway
|
Heat 8 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Team C
|
Ryan Gaylard, Dion Pola, Matthew Lucas, Logan Bell, Joanne Renouf, Skye Williams
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Samuel Myatt, Kate Perry, Craig Burton, Jamie Rose, David Lowrey, Joshua Rose, Caitlin Stone, Ryley Kevern
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Broadbeach SLSC |
Team A
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife, Nathan Fife, Jodie Clark, Olivia Lines, Jake Marcus
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Samuel Johnston, Meg Chisholm, Jacob Black, Rhianna Kevill, Alex Rainford, Max Gazzard
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Samantha Cain, Shannon Schaeche-Priestley, Jake Pownall, Justin Burton, Conor McKinnon, Jackson Bell
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Brighton SLSC (SA) |
Team A
|
Melinda Speechley, William Mcnamara, Kane Butler, Tiffany Moros, Marshall Lines, Daryl Stanton
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team B
|
Tom Johnson, Anna Martin, Jack Day, Keziah Melvin, Samuel Hillier, Nicholas Martin
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Demi Meredith, Benjamin Wilson, Courtney Elsmore, David Bazataqui, Timothy J Burgess, Darryl Bremner
|
Heat 8 |
0 |
|
3 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Benjamin Griffin, Rhys Treloar, Lachlan Thomas, Kara Falloon, Alastair Thomas, Elizabeth Bennett
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Kaitlyn Brown, Brendon Phillips, Andrew Kelckhoven, Jack Watson, Timothy Watene, Mikaela Rawlings
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Scott Stephenson, Joel Di Trapani, Joseph Addison, William Hagan, Jonathan Hagan, Kara Brier, Brett Van Dongen, Jordan Roberts
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Team B
|
Jeremy Tibbits, Nikki Firmin, Richard Kneipp, Michelle Collins, Danial Smith, Timothy Whelan
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Aldinga Bay SLSC |
Team A
|
Sven Molenaar, Rachelle ROTHWELL, Tayla Cox, Daniel FERGUSON, Molly Haigh, Emma Fitzpatrick, Kristen Rothwell, Eliza HAIGH, Ashley Sanders, Simon ROTHWELL, Scott AXTON
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Bribie Island SLSC |
Team A
|
Scott Cavanagh, Luke Gallina, Jacob Bulley, Luke O`Flynn, Natasha Cybulski, Benjamin Harrison
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Caves Beach SLSC |
Team B
|
Scott Bryant, Graeme Shears, Kyle Minors, Alece Pengelly, Sarah Lang, Peter Hopkins
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team C
|
Jacquelyn Phillips, Rhys Ward, Samuel Kiely, Cameron Stevenson, Jessica Neaves, Dennis Styles
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Portland SLSC |
Team D
|
Daniel Edwards, Corey Ward, Liam NELSON, Lachlan Murrell, Elizabeth GREIG, Magan Beavis
|
Heat 8 |
0 |
|
4 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Team A
|
Lance Hipkin, Carl Perkins, Daniel Creedy, James Creedy, Emily Neal, Rory Singleton
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Benjamin Bowcock, Ben Mccauley, Kane Domio, Ashleigh Domio, Aimee-Leigh Domio, Tim Gold
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Hannah Pledge, Justin Brown, Scott Nichols, Robbie McKinnon, Cameron Scrase, Abbey Scott
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Kiama Downs SLSC |
Team B
|
Matthew Lewis, Steven Guy, Stephen Strong, Pamela Burke, Joshua Ehlbeck, Kaitlin Isabella
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Scott Wheeler, Isabella Coyle, Liam Christie, Rachel Eddy, Garry Jackson, Gary Ferreira, Darcy Abbott
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
South Maroubra SLSC |
Fernigan
|
Jake Hannigan, Codie Wem, William Spear, Thomas King, Ronald Krite, Michael Fernandez
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Portland SLSC |
Team A
|
Andrew Trewavis, Marcus Merryfull, Keegan Bilson, Candice DOWN, Brittany Carter, Damon Slade
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Owen Mcleod, Jess Rafanelli, Dominic Green, Elena Davis, Georgy Falster, Courtney Hettner, Matthew Zuill
|
Heat 8 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Old Mate
|
Jade Larach, Adam Shearsby, Andrew Selosse, Jake Williams, Elliot Yandle, Harry Yandle
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Gareth Evans, Timothy Minett, Emma Partington, Trent Cannon, Kate Skinner, Niki Della Sabina
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
North Curl Curl SLSC |
Sandman
|
Daniel McGowan, David Fealy, Luke Dawson, Tara Jenkins, Sofia Jaunzemis, Andrew Brodie
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Thirroul SLSC |
Seagull
|
Andrew Turner, Alexander Lockhart, Ben Cotterill, Anne Walton, Kyle Mathiesen, Rachel Field
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Kawana Waters SLSC |
Team E
|
Scott Brydson, Greera Brydson, Sean Lucas, Damian Collins, Rodney Weller, Isaac Priest
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
Four eyes
|
Anthony Sobb, Matthew Anders, Ryan Forsyth, Adrian Futterleib, Lillian Hassett, Jarrod Tranter
|
Heat 6 |
0 |
|
5 |
Coogee SLSC (NSW) |
Motor Boaters
|
Matthew Harrison, Jerry Vochteloo, Thomas Wallace, Bradley Allen, Dane Melcum, Philip Guiney
|
Heat 7 |
0 |
|
5 |
Brighton LSC Inc (VIC) |
Team A
|
James Symon, Pearl Roberts, Mark Pratt, Hamish Heather, Kira Brooks, Luke McIntyre
|
Heat 8 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Taylor Wardle, Kristy Mitchell, Sean French, Michael Wardle, Alexandra Christie, Scott McElwaine
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Emily-Mae Walker, Karlea Naczyk, Mehdi Swaleh, Robert Neely, Blake Digby, Hilario do Campo
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Southport SLSC (QLD) |
Team B
|
Anna Gowen, Monika Woodhouse, Troy Richdale, Jack McNeil, Kelvin Richdale, Dale McVeigh
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Hampton LSC |
Team A
|
Alexander Walton, Mitchell James, Christian Aquila, Jeff Walton, Daniel Aquila, Jasmine Lawrence
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Rachael Rylance, Erin Damen, Tom Lewis, Joel Hosken, Michael Corrigan, Wesley Hosking, Celine Ubrien-Prime
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
Coolum Beach SLSC |
Team B
|
Frank Liberato, Shane Urban, Michael Stokes, Caralee Foxwell, Warren Foxwell, Jamieson Hampton
|
Heat 6 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Real thing
|
John Robb, Anthony Field, Zoe Ronalds, Bruce Moy, Louise Jordan, Greg Smith
|
Heat 7 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Graeme Byrne, Kerry Buddle, Hanna Brennan, Craig Ansell, Mitchell Hobbs, Christopher Hobbs
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Gregory Rees, Shane Ellis, Tia Ellis, Olivia Stark, David Armson, Brendan Richardson
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Matthew Thompson, Joshua Muscat, Brett Wright, Tristen Muscat, Jack Bryce, Nathan Azzopardi
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Broadbeach SLSC |
Team C
|
Daniel Marrinan, Luke Ryan, Jack Selman, Samantha Nielson, Laura Harder, Eden Crooks
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team B
|
Emily Sprake, Chloe Fraser, Haris Sealy, Brenden Scoffell, Zane Fraser, Joel Tomasoni
|
Heat 6 |
0 |
|
7 |
Wonthaggi lsc |
Team A
|
Alexander Filippi, Hayden Scott, Christopher Groves, Joshua Chambers, Celeste Taylor, Madeleine Robinson, Jake Penney, Sebastian Ellis
|
Heat 7 |
0 |
|
8 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Daniel Burgess, Kane Treloar, Hugh Day, Isabel Laszczak, Madeline van Wayenburg, Joel Farrow
|
Heat 5 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Peter Graham, Ashleigh Tapara-Beaton, Amy Thelning, David Toohey, Jonathon Tarrant, Daniel Jacobson
|
Heat 6 |
0 |
|
777 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Thomas Dick, Bill Psaltis, Haidee Psaltis, Shaquai Reeve-Vitale, Imogen Magrin, Werner Piehler
|
Heat 2 |
0 |
|
777 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Thomas Sealy, Lilli Robinsen, Curtis Sealy, Marten Schumacher, Emma Williams, Michael Mills
|
Heat 5 |
0 |
|
777 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Kristi Stephens, Leah Sheldrick, Mark Sheldrick, Michael Delahunt, Storm Chapman, Sam Dobbs
|
Heat 6 |
0 |
|
777 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Rhys Bennett, Matthew Kuss, Cassandra Jackson, Scott O'Shea
|
Heat 7 |
0 |
|
777 |
Point Lookout SLSC |
Team B
|
Michael Dawes, Alexander Langenberg, Natasha Stevenson, Megan McKnight, Matthew Whelan, Nicholas Langenberg
|
Heat 8 |
0 |
|
777 |
Portsea SLSC |
PORTSEA
|
Darcy Cummins, Jesse Faulkhead, Alice Miliani, Katrina Morris, James Nola, Bridget Pardy, Simon Wilson
|
Heat 8 |
0 |
|
777 |
Coogee SLSC (NSW) |
Chafing the Dream
|
Julien Vincent, Jessica Halbert, Cameron Callaghan, Gordon Manuel, Jonathan Faint, Brie Turner
|
Heat 8 |
0 |
|
888 |
Bribie Island SLSC |
Team B
|
Ashleigh Durbidge, Zane Butler, Lauren Watson, Nicholas Sunner, Corey Heath, Jarrod Cavanagh
|
Heat 2 |
0 |
|
999 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Curtis Lindsay, Joshua Middleton, Ellie White, Thomas Ball, Ty Greenman, Nathan Newson, Alley Coyle
|
Heat 2 |
0 |
|